VIP-zona в аквапарку POLO-CITY

VIP-зона - це окрема територія, що знаходиться на другому поверсі аквапарку, з обмеженим входом за кількістю осіб і SPA-басейном 25*10 метрів. Купуючи квиток до VIP-зони, гості можуть користуватися всіма атракціонами та басейнами на території аквапарку POLO-CITY.

Аквапарк Polo City – це запаморочливі гірки, теплі басейни, зручні зони відпочинку, а головне – абсолютна безпека та максимальний комфорт для наших маленьких відвідувачів! Тут іменинник та його гості можуть досхочу накупатися, накататися з гірок, побризкатися, пірнати та поринути у море радісних емоцій. Ви можете відпустити діточок у «вільне плавання», надавши їм право самим вибирати собі заняття за настроєм, або організувати для них справжню «водну вечірку» з цікавою програмою та веселими розвагами, а після – почастувати смачненьким у кафе та піднести приємні подарунки на згадку про цьому чудовому дні. Груповий дитячий абонемент обслуговується за пільговим тарифом.

До речі, щоб ваш іменинник та його гості не нудьгували (що навряд чи, але все ж таки…), можна запросити професійних аніматорів. Зателефонуйте нам, і ми обговоримо всі умови такого варіанту святкування.

Перетворіть дитяче свято на неймовірну пригоду, а ми із задоволенням допоможемо вам у цьому!

Сподобалось? Розкажи друзям!