Веселі корпоративи

Відзначати літній корпоратив у задушливому приміщенні кафе чи ресторану – це просто блюзнірство! Навіщо витрачати чудовий сонячний день на банальний бенкет, якщо можна провести його весело та креативно в єдиному у Кременчуці аквапарку POLO-CITY?

Забути на час про роботу та поспілкуватися у неформальній обстановці – піде на користь будь-якому колективу. Особливо, якщо все це буде проходити в атмосфері комфорту і відпочинку..

Хочете потроїти колегам справжній сюрприз і повеселитися так, як ви ще не робили? Запрошуємо вас до аквапарку POLO-CITY, де кожен знайде собі заняття до душі. Шанувальники активного відпочинку можуть вирушити в «подорож» водними гірками або весело поплескатися в басейні. Любителі спокійнішого часу можуть поніжитися на сонечку або насолодитися спілкуванням в комфортній зоні відпочинку. Крім того, тут на вас чекають зручні лежаки, тінисті тераси зі столиками, легкі закуски та великий вибір охолодних напоїв для гарного настрою! І, що найголовніше, - все це є абсолютно доступним за ціною!

Зарядіться морем позитиву та енергією для здійснення нових трудових подвигів в аквапарку POLO-CITY! Зателефонуйте нам і ми обговоримо деталі найкращого відпочинку для вас та ваших колег!

Сподобалось? Розкажи друзям!